Informace o MNĚ

 

Vítejte na mých stránkách,

 

jmenuji se SARAH a do vínku mi bylo dáno pomáhat lidem. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu a 10 let jsem pracovala jako staniční sestra na gynekol.-porodnické klinice v Praze. Zvládla jsem 3 atestace a 12 odborných kursů zaměřených na psychoterapie,masáže a management.Poté jsem nějaký čas strávila v Sanatoriu prof.Novotného jako zdr.sestra a v Lázních-Mšené jako vrchní sestra. Také jsem se i nějaký čas věnovala práci v geriatrii. Abych toho neměla málo,tak jsem vystudovala i Vyšší hotelovou školu,kterou jsem zakončila titulem Dis.Potom jsem začala studovat školu Buď-fit,kde jsem získala certifikáty na řadu speciálních masáží a psychoterapeutických technik a některé z nich i zde nabízím. Mohu třeba vřele doporučit léčebnou,detoxikační a relaxační Ayurvédskou masáž a terapii,do které mě zasvětil skvělý Mistr Raj Kumar ze Srí Lanky.

 

V roce 2009 jsem dokončila Universitu Nové doby, kde ještě pokračuji v postgraduálním studiu. Zde jsem si rozšířila obzory v esoterice,psychologii,psychoterapii,léčitelství a i mnoha dalších oborech.Esoterikou,vykládáním andělských karet,kyvadlem,psychoterapií,diagnostikou a léčitelstvím se zabývám již řadu let a pracovala jsem i na telef.astrologických linkách. Dále se zúčastňuji odborných seminářů a sbírám nové léčebné postupy na čínské klinice TCM Bohemia v Praze.

 

V současné době mám svoje studio SARAH na Praze 2,v Nuslích,kde se těmto věcem věnuji a uvítám zde každého,kdo potřebuje vyřešit nějaký problém,ať zdravotní či duševní a nebo si chce jen tak zaskočit na příjemnou masáž či relaxaci při svíčkách a podmanivé relaxační hudbě.

Sarah

 

 

 

SEBASTIAN

-------------------------------------

 

 

TOPlist
Calvin Harris - My Way | mp3stahuj.cz

Stáhnout mp3 Calvin Harris - My Way